Acun Ilıcalı Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Doğum Günü Paylaşımını Silip Yeniden Paylaştı!

Özel hayatını sosyal medyadan görmeye alışık olmadığımız ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bu defa şaşırttı. 3 yıldır beraber olduğu Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününü sürpriz yaparak ve o anları sosyal medyadan paylaşarak kutladı. Paylaşımındaki o detay dikkat çekti.

Gelin detaylara birlikte bakalım:

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile boşanmasının hemen ardından kendisinden 30 yaş küçük olan Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Gerek iş hayatı gerekse özel hayatıyla magazin dünyasının en merak edilen isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı 3 yıldır beraber olduğu sevgilisi ile mutlu bir birlikteliği olduğunu geçtiğimiz günlerde dile getirmişti.

Acun Ilıcalı sosyal medyada Ayça Çağla Altunkaya’ya olan aşkını sık sık paylaşımlarıyla herkese ilan ediyor.

Bugüne kadar yaşadığı ilişkilerini sosyal medya üzerinden paylaşmayan Acun Ilıcalı bu defa şaşırttı. Sevgilisinin doğum gününü sürpriz yaparak kutladı.?

“Duygularımı bugün kulağına söyledim herkes duymasın. Doğum günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun” notuyla paylaştı.

Sevgilisine sürpriz doğum günü yapan Acun Ilıcalı’nın kısa bir süre içinde fotoğrafı silip tekrar paylaşması dikkat çekmişti. Sebebi belli oldu.

Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın alnındaki sivilceyi fotoşopla yok edip tekrar paylaşması gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx