Sınır dışı edilen Şule’den göndermeli paylaşım geldi!

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla cezaevinde bulunan Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yönelik soruşturma sürüyor.

Polatlar kadar ünlü olan birisi de yardımcıları Şule. Dilan Polat’ın yardımcısı ve çocuklarının bakıcısı Şule en az Polatlar kadar konuşulan bir isim. Sosyal medya kullanıcıları uzun yıllardır Polatların evinde çalışan Şule’nin ‘kara kutu’ olduğunu iddia etmiş ve Şule’nin sorgulanması gerektiğine yönelik paylaşımlar yapmışlardı.

Dilan Polat’ın kıyafetlerini giymesiyle gündeme gelen Şule meğerse eve akrabalarını, da yerleştirmiş.

Özbekistan uyruklu Şule ile evde yardımcılık yapan akrabası Nargiza K. geçtiğimiz günlerde gözaltına alınmıştı. Yapılan kontrollerde Şule’nin ikamet izninin bittiği, Nargiza K.’nın ise 9 ay önce turist vizesi ile yurda girdiği ve kaçak durumda olduğu tespit edilmişti.

Gözaltına alınan ve sınır dışı edilen Şule hemen bir paylaşım yaparak “Millet olarak rahatlayın. Ama bir şeyi de unutmayın. Çok mutluyum çünkü alnımın akıyla memleketime gidiyorum” dedi.

Çalışma izni biten Şule, bununla da kalmadı, bir de imalı bir paylaşım yaptı.

Dilan Polat’ın yardımcısı Şule son paylaşımında “Beni yoran insandan uzaklaşıyorum. Benim canım sizin saçmalıklarınızdan daha kıymetli. Bırakın kendi doğru bildiklerinde boğulsunlar” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas