Milli voleybolcu Ayça Aykaç ile antrenör Mert Altıntaş evlendi

Milli voleybolcu Ayça Aykaç ve Galatasaray Kadın Takımı İstatistik Antrenörü Mert Altıntaş evlendi.

Milli voleybolcu Ayça Aykaç, A Milli Kadın Voleybol Takımı’yla kazandığı kupa sonrası düğününü gerçekleştirdi. Aykaç, Galatasaray Kadın Takımı İstatistik Antrenörü Mert Altıntaş’la evlendi. Düğününde  sporcu arkadaşları da yalnız bırakmadı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Vakıfbank Başantrenörü Giovanni Guidetti, Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan ile Ata Gündüzalp yaptı.

Nikah töreninde genç çifte ömür boyu mutluluk dileyen Tunç Soyer, şöyle konuştu:

“Ben 14,5 senedir nikah kıyıyorum ama bu kadar şampiyonun önünde nikah kıymak beni çok heyecanlandırdı. Bize unutulmaz bir zafer yaşatan, bütün Türkiye’ye gurur yaşatan şampiyonlarımız için, onların anısını, zaferini ölümsüz kılmak için önce bir anıt tasarlıyoruz. Sonra da Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı’mızla beraber bu başarıyı sürdürülebilir kılacak bir voleybol lisesi tasarlıyoruz. İzmirliler şampiyonlarımızı asla unutmayacak. Diliyorum ki bütün bir ömür, bu güzel sonbahar akşamında olduğu gibi sevdiklerinizle mutluluk içinde geçsin.” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas