Uzman Görüşü: Temmuz’da Satın Almak İçin 5 Altcoin!

Kripto sektöründeki çoğu katılımcı iyimser ivmeyi korumakta zorlanırken, meme coin’ler de bir istisna değil. Ancak kripto uzmanı Ana Nicenko’ya göre, bazıları Temmuz ayında meme token hayranlarının ve yatırımcıların satın alma listelerindeki yerlerini hak etmek için güçlü bir potansiyel gösterdi. Uzman, kripto piyasasını analiz etti ve bu tanıma uyan en iyi beş altcoin projesini belirledi.

İlk altcoin projesi: Shiba Inu (SHIB)

Piyasanın ağır topu Shiba Inu (SHIB) son günlerde ve haftalarda etkileyici hareketlerden yoksun. Bununla birlikte, özellikle Katman-2 Shibarium Blockchain etrafındaki heyecan devam ettikçe beklentilerin üzerine çıkma kabiliyetinden kesinlikle yoksun değil. Bu nedenle CoinCodex makine öğrenimi algoritmaları 2023’ün sonuna kadar %500 artacağını tahmin ediyor. Bu arada, köpek meme coin’i şu anda 0,000007353 dolar fiyatından işlem görüyor. Altcoin, gün içinde% 0,5’lik hafif bir düşüş kaydetti. Ayrıca, haftalık % 8,33’lük bir kayıp ve aylık grafiğinde% 15,61’lik bir düşüş gördü.

Shiba Inu 7 günlük fiyat grafiği

İkinci sıradaki meme coin’i Pepe (PEPE)

Pepe (PEPE), o zamana kadar yalnızca birkaç önemli meme tokenına sahip olmaya alışmış kripto piyasasında gerçek bir kargaşaya neden oldu. Altcoin, ilk günlerinde yalnızca birkaç milyoner kazanmakla kalmadı, aynı zamanda popüler kurbağa meme karakterine dayanan token ilgi çekmeye devam ettiği için heyecan hala sönmedi. Nitekim Pepe, 29 Haziran tarihli verilere göre haftalık grafiğinde %3,18 değer kaybetmesine rağmen basın saatine göre 0,000001567 dolar fiyatından işlem görüyordu. Bu da gün içinde %4,06 ve bir önceki ay boyunca %8,07’lik bir artışı temsil ediyor.

Pepe 30 günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Bir Cardano meme coin’i Snek (SNEK) de listede

Snek (SNEK), Mayıs ayının ortalarında patlayıcı bir başlangıç yaptı. Meme coin’i, iki haftadan kısa bir süre içinde %300’ün üzerinde değer kazandı. Ancak, bu güçlü hareketi sürdüremedi. Buna rağmen, Cardano (ADA) tabanlı varlık, iç monolog altyazılı yılanların yer aldığı popüler temadan esinlenerek hızlı bir düzeltme yaşadı. Bununla birlikte, son 24 saat içinde Snek yükseliş gücünü geri kazandı. Bu doğrultuda altcoin, günlük bazda %18,41 değer kazandı. Böylece, son yedi gündeki %10,50’lik ve aylık grafiğindeki %67,58’lik kayıpları tersine çevirdi. Zira SNEK, şu anda 0,0003744 dolar fiyattan el değiştiriyor.

Snek 24 saatlik fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Yeni bir altcoin projesi olarak 4Chan (4CHAN)

İlginç bir şekilde, Mayıs ayı başlarında piyasaya girmesine rağmen, 4Chan (4CHAN) tokeninin popülaritesi yakın zamana kadar önemli bir ilgi gördü. Ayrıca, ciddi bir fiyat artışı kaydetti. Bu ilgiyi, birçok kişinin internet memlerinin doğum yeri olarak gördüğü 4Chan platformunun popülaritesine borçlu. Öte yandna 4Chan fiyatı, kripto piyasasındaki genel havaya paralel olarak, muazzam başarısının ardından son zamanlarda düşüş yaşadı. Bununla birlikte, şu anda 0,000000000000050 dolardan işlem gören token’ın fiyatı, gün içinde %12,91 düşüş gördü. Ayrıca, hafta genelinde %69,67 düşüş kaydetti. Öte yandan, ay içinde %102 gibi önemli bir kazanç elde etti.

4Chan 30 günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Son altcoin projesi: Milady Meme Coin (LADYS)

Meme kripto sektörüne yeni katılan ve meme devleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) için potansiyel bir rakip olan Milady Meme Coin (LADYS), son zamanlarda birden fazla spot Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) başvurusu tarafından tetiklenen son piyasa yükselişi sırasında fiyatındaki güçlü artışlarla birçok yatırımcının dikkatini çekti. Daha yeni grafikleri etkileyici değil. Çünkü, gün içinde %2,45 ve geçen hafta boyunca %15,82 değer kaybetti. Ancak, meme-coin, diğer birçok kriptonun mücadele ettiği bir dönemde, önceki ay boyunca %16,95 kazanmayı başardı. Altcoin, şu anda 0,00000004874 dolardan işlem görüyor.

LADYS 30 günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Makaledeki görüşler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasası, özellikle de meme coin’leri yüksek riskli varlıklardır. Bu yüzden, Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx