Rashica’dan menajerine transfer talimatı! Galatasaray…

Galatasaray’daki performansıyla İngiltere’de yaşadığı hayal kırıklığının ardından adeta yeniden doğan 26 yaşındaki futbolcu, bir anda transferin gözdesi haline geldi. Geçtiğimiz günlerde İngiliz kulübü Burnley, Rashica’nın bonservisini alabilmek için Norwich’le temasa geçti. Daha sonra da Türkiye’de şampiyonluk hedefi olan birkaç kulübün, Kosovalı yıldızın menajeriyle temas kurduğu ve bonservis konusunu öğrenmeye çalıştığı ortaya çıktı.

“ÖNCELİĞİM GALATASARAY’DA KALMAK”

Rashica ise Galatasaray’da olmaktan çok memnun. Fanatik’in haberine göre hem kulübü Norwich’e hem de menajerine mesaj gönderen Sarı-Kırmızılı futbolcu, “Burada çok mutluyum. Şampiyonluğa odaklanmış durumdayız ve ben de takımıma en yüksek seviyede katkı sağlamak istiyorum. Benim önceliğim Galatasaray’da kalmak. Şu an için diğer teklifleri değerlendirmek istemiyorum” dedi ve Galatasaray’la anlaşma sağlanmasını istedi.

Sarı-Kırmızılı yönetim, sezonun bitmesini beklemeden Rashica’nın bonservisini kulübe kazandırmaya çalışıyor. Gözden çıkarılan rakamın ise 5 milyon Euro civarında olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir