Nazan Öncel evlilik teklifi aldığını duyurdu! ‘Gel benimle evlen’

Ünlü sanatçı Nazan Öncel zor günleri geride bırakmış, kendini müziğe adamıştı. Konser ve albüm çalışmalarına devam eden Öncel özel hayatından kesitleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Bazen el işi yaparken bazen de şarkı söylerken çektiği videoları yayınlayan Öncel bu kez kendisine gelen evlilik teklifleri olduğunu duyurdu.

Yaptığı açıklamada evlenmeyi düşünmediğini belirten Öncel şu ifadeleri kullandı:

“‘Nazo gel benimle evlen’ diyor. ‘Gurur duydum şekerim de diyorum ben üç 30’u devirmişim ne yapacaksın beni bu saatten sonra’ dedim. ‘Karım ol ‘ diyor. Peki benim böyle bir arayış içerisinde olduğumu kim söyledi.

‘Yalnızlık Allah’a mahsustur ama…’

Son altı senedir birileri çıkıp evlen benimle diyor. Tamam da, da’sı var işte. Yalnızlık Allah’a mahsustur ama bizim gibi maddi manevi özgürlüğünü eline almış insanların kimseye ihtiyacı yoktur. İşin aslı bu.

“Sululuk sevmem’

Öte yandan ben çok sıkıcıyımdır, ciddiyetimi bilen bilir sululukları sevmem. Okur da okurum, piyanonun başından kalkmam, gezip tozmadan habire çalışırım, evin içinde bir aşağı bir yukarı gezinirken sürekli mırıldanırım, ömrümü adadığım bi’ mesleğim var; bu iş yaşa başa bakmaz, yazar da yazarım, şarkı yazmasam hikâye yazar, roman yazar, aranjman yaparım, dikiş dikerim, yün örerim resim mesim yaparım bir dakika boş duramam.

“Ben kendime bile kalabalık geliyorum”

Uykuda dinlenirim sadece. Onu da kimseyle paylaşmam. Bu benim için çok büyük bir adımdır ki bu da olcak şey değildir. Huysuz, titiz, düzen manyağı, hijyen manyağı zor beğenen biriyim; kolay değildir böyle insanlarla yaşamak. Ben kendime bile kalabalık geliyorum bazen senin haberin var mı bundan; yok. Ya işte bi’ de bunlar var ona göre şekerim diyecektim de artık o kadar da yıkmayayım dedim hayallerini…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx