Buket Aydın’ın kolundaki saat gündemde: “Yemese içmese 5 yılda alabilir…”

Buket Aydın son dönemde yaptığı yorumlarla gündemde.

Son olarak, “Erdoğan’a düşmanlık yapacaksınız diye gözünüze perde inmiş. Erdoğan gitsin de gerekirse HDP gelsin, gerekirse özerklik verelim, FETÖ’cüler gelsin…” yorumuyla sosyal medyada tepki çeken Aydın’ın kolundaki saatin fiyatı dudak uçuklattı.

Rolex marka saatin fiyatının 130 bin dolar olduğu öne sürüldü.

BUKET AYDIN’IN SAATİ ÇAKMA MI

Peki daha önce kolunda başka pahalı saatlerle görülen Buket Aydın’ın bu saati “çakma” olabilir mi?

Gerçek Gündem’in ulaştığı bir lüks saat satıcısı, “Bu kesinlikle çakma bir saat değil. Bir kere o tip saatlerin renkleri bu kadar parlak olmaz. Dahası, bu tür lüks saatlerin çakmalarını takanlar onun anlaşılmaması için mümkün mertebe saklamaya çalışırlar. Burada vücut dili de o saatin hakiki bir Rolex olduğunu gösteriyor. Fiyatı da 60 bin dolar civarında” yorumunda bulundu.

FEYZİ İŞBAŞARAN: YEMESE İÇMESE 5 YILDA ALABİLİR

Saatin fiyatının 2 milyon 500 bin TL olduğunu söyleyen AKP’li eski vekil Feyzi İşbaşaran yaptığı paylaşımında, “Bir haber sunucusu, en düşük 20 bin TL alıyor,100 bin TL alan da var. Ortalaması 40 bin TL. Buket Aydın’ın kolundaki saat 2 milyon 500 bin TL. Yani hiç yemese içmese böyle bir saati 5 yılda alabilir. Görünen bu saat, başka neler var bilmiyoruz. Şimdi bu…” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir